رونمایی از آئودی RS6 Avant 2020

 

نسل چهارم آئودی RS6 Avant سرانجام در سال 2020 در کانادا عرضه خواهد شد. این خبری خوشحال کننده برای اشخاصی است که علاقه مند به خودروهایی هستند که هم کارایی بالا و هم ظاهری اسپرت و ظریف داشته باشد.

در حالی که بسیاری از خودرو سازان بدنبال ساخت و افزایش تولید خودروهای SUV و کراس اوور هستند ، آئودی با ترکیب کلاس اسپرت و واگن بدنبال تولید خودرویی متفاوت و جذاب با کارایی بالا است.

نسل جدید RS6 دارای یک موتور 4.0 لیتری V8 است که قدرتی معادل 590 اسب بخار و گشتاور 590 پوند-فوت است که از یک گیربکس 8 دنده ZF برخوردار است. شتاب صفر تا صد این خودرو تنها 3.6 ثانیه است.

آئودی RS6 Avant 2020 از یک سیستم هیبریدی متشکل شده از یک آلترناتور و باتری لیتیومی 48 ولت است که اجازه حرکت بی صدا با سرعتی بین 55 تا 160 کیلومتر را در حداکثر 40 ثانیه می دهد. این امر امکان صرفه جویی در مصرف سوخت را می دهد همانند فناوری غیر فعال کردن 4 یا 8 سیلندر در موقعیت های خاص.

مدل های RS در کانادا از محبوبیت خاصی برخوردار هستند. کانادا پنجمین بازار بزرگ برای خودروهای آئودی اسپرت محسوب می شود. انتظار می رود سایر مدل های RS آئودی در ماه های آینده عرضه بازار های جهانی شوند.